Možnosti spolupráce

Projekt podpoříte zakoupením vstupenky, zapojením vašeho potenciálu do příprav festivalu, poskytnutím finančních prostředků nebo barterovým obchodem za zboží či služby. Za spolupráci na festivalu získáte v první řadě vstupenky na profesionálně pojatou akci, kterými můžete obdarovat své přátele, zaměstnance či obchodní partnery. Vašim hostům tak zprostředkujete mimořádné společenské setkání v příjemném prostředí a za účasti výjimečných osobností hudební scény. Pečlivě připravený program a volba místa konání jsou též vhodné pro uspořádání firemního večírku či jiných teambuildingových aktivit. K dispozici vám poskytneme salonek a zajistíme kvalitní catering. V průběhu akce budete prezentováni viditelně umístěným bannerem, reklamním stánkem či jinými propagačními materiály. Naší pečlivou prací zvyšujeme povědomí nejen o festivalu, ale napomáháme vylepšit image i našim partnerům. V nabídce jsou kromě výběru individuální kampaně připraveny cenově zvýhodněné balíčky. Participací na festivalu Plzeňské BIGBÍTY máte možnost napomoci ke zvýšení kvality kulturního života a celkově tak přispět ke kultivaci našeho „společného prostoru“.

Mediální podpora akce

– facebook @PLZENSKEBIGBITY
– oficiální stránky www.PLZENSKEBIGBITY.cz.
– tiskové zprávy a pozvánky na akci
– plakáty, letáky, samolepky
– LED obrazovky
– rádiové spoty a rozhovory o akci
– televizní spoty a reportáže z akce
– komunikace face to face

Dle domluvy je možné rozšířit kampaň o billboardy, city-light-vitríny, poster cube, reklamní lavičky, vnější a vnitřní reklamu či přístřešky MHD.

Kompletní informace a možnosti spolupráce můžete stáhnout zde.

Orientační cenovou nabídku můžete stáhnout zde.

Pro získání hesla k otevření orientační cenové nabídky napište Váš e-mail a odešlete požadavek. Všechny vaše osobní údaje uchováváme a zpracováváme podle nové směrnice GDPR. Váš e-mail bude použit výhradně pro zaslání hesla k otevření cenové nabídky.

   
  Pokud budete mít chuť dozvědět se o našem projektu více, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi setkám osobně.

  Tomáš Täuber
  pořadatel festivalu
  GSM: +420 602 663 574
  Mail: tomas@atelier3T.cz
  Mail: info@plzenskebigbity.cz

   

  Reference