Plzeňské BIGBÍTY 2017

Milovníci bigbítu,

děkujeme za vaší účast na druhém ročníku festivalu Plzeňské BIGBÍTY, na kterém zahrálo 14 hudebníků a podílelo se 19 lidí našeho realizačního týmu. Program, který probíhal bez mála 7 hodin, nejen že připomněl památku hudebníka Huberta Täubera, ale především se vydařil a o něco hlouběji zapsal festival do povědomí plzeňanů. Jsme tím i díky vám opět blíže k pořádání jedné z plzeňských tradic.

Mimořádnou událostí druhého ročníku bylo vystoupení hudebního skladatele a obdivovaného kytarového mága Michala Pavlíčka a Tomáše Reindla s autorským projektem OMNION, jejichž společnou performanci jsme vymysleli a jako jediní zrealizovali. Program následně zpestřila energií nabitá show Viléma Čoka a skupiny BYPASS a večer stylově zakončil repertoár plzeňské bigbítové formace STARÝ PSI. Veškeré informace o průběhu druhého ročníku (fotoreport, videoreport..) naleznete níže na této stránce nebo na našem facebookovém profilu @PLZENSKEBIGBITY.

 

Michal Pavlíček & Omnion
Vilém Čok & Bypass
Starý psi

27. září 2017, Saloon Roudná, Plzeň

 

Videoreportáž Plzeňské BIGBÍTY 2017

 

Oficiální plakát Plzeňské BIGBÍTY 2017

 

Videoupoutávka Plzeňské BIGBÍTY 2017

 

Účinkující Plzeňské BIGBÍTY 2017

 

Fotogalerie Plzeňské BIGBÍTY 2017

 

Partneři akce

Za laskavou podporu děkujeme všem výše uvedeným partnerům festivalu Plzeňské BIGBÍTY a panu starostovi Městského obvodu Plzeň 2 a senátorovi Lumíru Aschenbrennerovi.